Kendinizde Farkındalık Yaratın !

Reklam Alanı

Reklam buraya

142766

Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar. Ben Özge, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Bölümü mezunuyum. Sizlere bir faydam dokunacaksa eğer, bilgi ve azda olsa tecrübelerimi sizlerle paylaşmak isterim.

Sizleri tanımıyorum fakat şuan bulunduğunuz konumdan, sıralardan bende geçtim ve sanırım neler düşünüp hissettiğinizi az çok anlayabiliyorum 😉

Bu bölümü seçerken aranızda ne olduğunu bile bilmeyen arkadaşlarımız vardır mutlaka. Böyle bir bölümün farkında bile olmayan, kendisine ne kazandıracağını bilmeyen…

Sınava girdiniz veya dikey geçişle geldiniz. Ne fark eder ki şuanda işte buradasınız. Sizler bölümünüzün değerini bilin. Etrafınızda     ” Aaaa sekreter olmak için mi okuyorsun? ” diyen ve size küçümser gözlerle bakan birileri vardır. Yoksa da merak etmeyin elbet olacaktır.Çünkü onlar ‘Yönetici Asistanı’nın ne demek olduğunu bilmiyorlar. Ama siz ‘Yönetici Asistanı’nın ne olduğunu bilirseniz hiç aldırış etmezsiniz. Sizler ufkunuzu genişletmeye bakın, böylelikle kendinizde farkındalık yatarmış olacaksınız ve olup bitenlere sizde şaşıracaksınız.

Durun bir düşünün… Orada size anlatılan bilgiler başka hiç bir yerde yok. Yani hepsi size özel. Mezun olduğunuz zamanda asıl işinize yarayacak bilgiler onlar. İleride yapacağınız işin temellerini aslında çoktan atmaya başladınız. Ve hak verirsiniz ki bir temel ne kadar iyi ve güçlü olursa size kazancı daha fazla olacaktır. Bu kazançtan duyacağınız ‘mutluluk’ ise emeklerinizin karşılığı olacak.

 

Reklam Alanı

Reklam buraya

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*