Edirneliler “tek kelime”yle Atatürk’ü anlattı.

Örnek Reklam Alanı

Reklam buraya

Edirneliler, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası kapsamında hazırlanan klipte, “tek kelime” ile Mustafa Kemal Atatürk’ü anlattı..

untitledEDİRNE (AA) – Edirneliler, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası kapsamında hazırlanan klipte, “tek kelime” ile Mustafa Kemal Atatürk’ü anlattı.

Edirne Belediyesi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 77. yılında, “Tek kelime Atatürk” projesi kapsamında sokak röportajlarını klip haline getirdi.

Edirnelilerin “Atatürk’ü tek kelimeyle nasıl anlatırsınız?” sorusuna cevabının yer aldığı klip, sosyal medyada yayınlanmaya başladı.

Klipte Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın bu soruya verdiği “Adımın Recep, milletimin Tük, dinimin İslam olmasının tek nedeni” cevabı da yer aldı.

imagesCA8PDBHAGürkan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Atatürk’ün eserlerini yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak adına çalışmaya devam edeceklerini belirterek, “Cumhuriyet sevdalısı Edirneliler, tek kelimeyle Ulu Önderin kendileri için ne ifade ettiğini söyleyerek, seslerini duyurdu. Bu vesileyle büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete intikalinin 77. yılında saygı, rahmet ve sevgiyle anıyoruz” dedi.

Kaynak: http://www.radikal.com.tr/edirne-haber/edirneliler-tek-kelimeyle-ataturku-anlatti-1469057/

 

 

Örnek Reklam Alanı

Reklam buraya

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*