BURDUR İL SAĞLIK ÇALIŞANI İLE KISA ROPÖRTAJ

Örnek Reklam Alanı

#EvdeKal

 

Sağlık Bakanlığı, Pandemi Hastanelerine ilişkin çok önemli bir yazı yayımladı

Bakanlıktan tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına gönderilen yazıda, şu tedbirlerin alınacağı belirtildi

 

– Sağlık kurumlarına müracaat eden tüm hastaların COVİD-19 tanısı kesinleşeceye kadar, devlet ve özel/vakıf hastanesi ayrımı olmaksızın, tedavileri yapılacak.

– Bünyesinde Enfeksiyon Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları ve İç Hastalıkları uzmanı hekimlerden en az ikisini bulunduran ve 3. seviye erişkin yoğun bakım bakım yatağı bulunan tüm hastaneler pandemi hastane olarak kabul edildi.

– Pandemi Hastanelerinin yetersiz kaldığı yerlerde 2. basamak erişkin yoğun bakım ünitesi bulunan hastaneler de pandemi hastanesi olarak hizmet verecek (Eğitim hastanesi olmayan Devlet hastaneleri 2. basamak olarak kabul edilmektedir)

– Pandemi Hastanelerinde, gerek klinik gerekse de ameliyathane ve doğumhanelerde çalışacak personeli isimleri vardiyalar şeklinde, isim ve unvanlar olarak belirlenecek.

– İl Sağlık müdürleri tüm sağlık tesislerindeki gerekli personelin il içinde yer değişikliğini yapabilecek

DÖNEMİNDE SAĞLIK ÇALIŞANLARININ GÖSTERDİĞİ ÇABA ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARI HASTALARDAN ALINAN NUMUNELERİN HANGİ ARAÇLA GÖTÜRÜLDÜĞÜNE DAİR KISA BİR ROPÖRTAJ YAPTIK BAŞTA TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARI OLMAK ÜZERE GÖSTERDİKLERİ ÇABALARDAN DOLAYI TÜM MİLLETİMİZE TEŞŞEKÜR EDERİZ .

EVDE KAL TÜRKİYE !!

 KAYNAK : https://www.memurlar.net/

Örnek Reklam Alanı

#EvdeKal